Vyhľadávať v tomto blogu

Grilovaný stredomorský platýz v NordSee

Už máte po krk všetkých tých klasických rýchlych občerstvení, nezdravých hamburgerov a čínu na 6 spôsobov ? NordSee pripomína zákazníkovi prívlastok 'zdravý ako ryba' v pravom zmysle slova a, svojou rybacou ponukou, spestrí každý jedálniček. 
S naším menu - grilovaný platýz s varenými alebo pečenými zemiakmi a exotická mrkvovo-zázvorová polievka, sa budete aspoň počas obeda cítiť ako pri mori a to nie je, v tomto počasí, vôbec na škodu. 

Reštaurácia NordSee je skvelá v prípade, že sa chcete rýchlo, zdravo a chutne najesť. Ryby sú zdrojom vitamínov skupiny B, D a E a obsahujú dôležité stopové prvky, najmä v mäse z morských rýb – vápnik, jód, železo, zinok a selén, takže zdravo a chutne. Rýchlosť vám zaručí spôsob podávania jedla a to formou klasického rýchleho občerstvenia, prídete k pultíku, objednáte si, zaplatíte, pár minút počkáte a môžte sa do toho pustiť.
NordSee pobočky nájdete v sekcii rýchleho občerstvenia skoro vo všetkých vychýrených nákupných centrách - Avion Shopping Park, Aupark, Polus a Eurovea. 

Celé menu stojí 6,90 , u nás za skvelých 4,10 a porcia je to viac ako obstojná. Nemám vo zvyku nechávať nedojedené jedlo na tanieri, tentokrát som však svoju porciu nezvládla. 
Ak chcete tip na záver, z omáčok si určite vyberte tú citrónovo-cesnakovú, k platýzu sa skvele hodí a dostanete ju v zmrzlinovom kornútku, takže ak vám zachutí natoľko, že ju budete chcieť zjesť celu celučičkú, čo bol tak trochu aj môj prípad, kornútok je jedlý, takže smelo do toho !NORDSEE
Avion Shopping Park, Ivánska cesta 12
821 04 Bratislava
Otváracie hodiny:
po – ne: 9:00 – 21:00 
NORDSEE 
Aupark, Einsteinova 13, na 2.poschodí v časti food court
851 01 Bratislava
Otváracie hodiny:
po – pi: 10:00 – 21:00
so – ne: 9:00 – 21:00 
NORDSEE
Polus, Vajnorská 100, na 1.poschodí v časti food court
831 04 Bratislava
Otváracie hodiny: 
po – ne: 9:00 – 21:00 
NORDSEE
Eurovea, Pribinova 12, na 2.poschodí v časti food court
821 09 Bratislava
Otváracie hodiny: 
po – ne: 9:00 – 22:00